Krem Dermedic dla skóry suchej

Skóra sucha wymaga specjalnej troski, ponieważ szybciej się starzeje, może być podrażniona, naciągnięta i łuszczyć się.W takiej sytuacji potrzeba dobrego nawilżenia od wewnątrz w postaci diety i nawodnienia, ale także odpowiedniej pielęgnacji. Jednym z rozwiązań może być w takim wypadku krem Dermedic z linii przeznaczonej do skóry suchej.

Jak pielęgnować skórę suchą?
Potrzebuje ona nawilżenia i odżywienia. Nie każdy składnik zawarty w kremach działa jednak tak samo dobrze w tym względzie. Wśród składu kremu Dermedic znalazł się kwas hialuronowy, który wnika w skórę i nawilża ją od najgłębszych warstw. Skóra sucha także bardzo często traci swoją sprężystość i przez to nawet osoby młode wyglądają poważniej niż na swój wiek. Kwas hialuronowy przeciwdziała starzeniu właśnie przez to, że pomaga zwalczać wiotkość, ale także zmarszczki mimiczne, które mogą powstawać od nadmiernego przesuszenia.

Dzięki bogatemu kremowi i stosowaniu go zarówno pod makijaż, jak i wieczorem z pewnością znacznie można poprawić stan skóry. Skóra odwodniona może dawać także mylne symptomy w postaci nadmiernego przetłuszczania się, ponieważ próbuje się w ten sposób sama nawilżyć. Działając kosmetykami z alkoholem można pogorszyć ten stan. W takim wypadku warto właśnie wypróbowywać dogłębne nawilżenie kremem z kwasem hialuronowym. Jeżeli skóra ma za mało wody, to sytuacja powinna się unormować i stanie się ona znów piękna.