biżuteria dziecięca

Biżuteria dziecięca

Dość popularna w ostatnim czasie stała się biżuteria dla dzieci. Największe jej fanki to małe dziewczynki, które chcą wyglądać podobnie jak swoje mamy. Jaka biżuteria będzie zatem odpowiednia dla dziewczynek?

Biżuteria dziecięca

Modny stał się ostatnio fakt, że dzieci noszą na sobie różne dodatki. Wiadomo, że nie są to bardzo drogie ozdoby, tak jak w przypadku dorosłych. Trzeba mieć na uwadze ewentualne zagubienie drogiej biżuterii. Często spotykane są w sklepach z zabawkami tak zwane „plastikowe dodatki”. Różowe, duże pierścionki wywołują uśmiech na twarzach małych dziewczynek i jednocześnie nie są obciążeniem dla portfela rodzica. Znajdą się również gumowe lub rzemykowe bransoletki dla chłopców i dziewczynek, które na pewno są bardziej praktyczniejsze od ciężkiego srebra czy złota.

Biżuteria dla dziewczynek

Jednak złoto i srebro również jest obecne. Najczęściej przybiera ono postać srebrnych lub złotych kolczyków z kolorowymi dodatkami. Jest to najbezpieczniejszy materiał na ozdoby do uszu, który nie gwarantuje niechcianych skutków ubocznych, tak jak jest to spotykane w przypadku zwykłej stali. Srebrne łańcuszki również są dość często wybierane przez mamy, jednak należy pamiętać o ściąganiu naszyjnika naszemu dziecku do snu.

Zastanawiamy się co kupić na prezent dla małej dziewczynki? Z pewnością ucieszy się z różowych i kolorowych dodatków. Jeśli jednak mamy w planach droższy prezent, wybierzmy delikatne srebrne dodatki, dzięki którym dziecko poczuje się na swój sposób wyjątkowo. Duży wybór biżuterii dziecięcej w sklepie Ergold.