GPS dla psa – jaki jest najlepszy?

GPS dla psa i kota to bardzo dobre rozwiązanie dla czworonożnych pupilów, które często oddalają się na sporą odległość. Dzięki takiemu lokalizatorowi możemy z łatwością nasze zwierzę odszukać.

Wyposażmy psa w GPS

Nie tylko w aucie warto zamontować elektroniczny gadżet wykorzystujący technologię GPS (tzw. Global Positioning System). Warto w taki lokalizator wyposażyć psa, który czasem lubi samotnie spacerować.

Narzędzie to pomoże niezwykle precyzyjnie określić położenie zwierzęcia. Szybko odnajdziemy więc naszą kochaną zgubę. I nie będziemy się martwić, że coś złego stało się pupilowi, którego traktujemy jak członka rodziny.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przede wszystkim na wymiary. Im mniejsze, tym lepiej i wygodniej przyczepimy ten gadżet do szelek albo obroży. Ważne, aby był on wodoodporny i dobrze znosił wilgoć.

Profesjonalny GPS dla psa bez problemu zlokalizuje Azora, Pikusia czy Szarika. Zrobi to w każdych warunkach. Wskaże aktualną pozycję z dokładnością do kilku metrów. Ma dodatkowo funkcję alarmowania, która uaktywni się, kiedy pies wyjdzie poza strefę bezpieczną. Najlepsze jest takie urządzenie, które posiada również nasłuch otoczenia oraz migające diody LED (bardzo przydatne wieczorem, gdy się ściemni).

GPS dla psa – odwiedź na Obroza-elektryczna.pl