Gadżety dla fanów Star Wars

Gdy w 1977 r na ekranach kin pojawiła się pierwsza część space opery Gwiezdne wojny, „Nowa nadzieja”, wielu współczesnych miłośników Uniwersum Star Wars nie było jeszcze na świecie. Od tamtego czasu powstało jeszcze osiem filmów: pięć wyprodukowanych przez wytwórnię George’a Lucasa i trzy najnowsze, wypuszczone już przez wytwórnię Walta Disneya. Od samego początku Gwiezdne wojny miały rzesze wiernych fanów i tak jest do dziś.

Star Wars gadżety


Każdy miłośnik Gwiezdnych wojen posiada w swoich zbiorach chociaż jeden drobiazg związany z ulubionym światem stworzonym przez George’a Lucasa. Trudno sobie wyobrazić by było inaczej zwłaszcza, że na rynku pojawiają się coraz to nowe produkty związane z serią Gwiezdne wojny. Star Wars gadżety dla fanów kosmicznej sagi to między innymi liczne książki napisane na motywach filmu, komiksy dotyczące zarówno głównych wątków, jak i epizodów nie należących do kanonu.

Gwiezdne wojny gadżety to także puzzle o różnym stopniu trudności z kadrami z poszczególnych filmów serii, artykuły papiernicze i piśmiennicze, kubki i termosy, breloczki i plakaty oraz mnóstwo innych drobnych przedmiotów sygnowanych logo Star Wars.

Gadżety dla wymagających fanów


Najwięksi miłośnicy Gwiezdnych wojen nie zadowolą się drobiazgami. Dla nich przygotowano klocki z Lego poświęcone poszczególnym częściom cyklu, modele statków kosmicznych, a nawet makiety poszczególnych planet. Osobną grupę stanowią gry komputerowe i planszowe, dzięki którym fani mogą wcielić się w swoich ulubionych bohaterów.