Teoria gadżetów

Emisja serialu „Teoria wielkiego podrywu” trwała kilkanaście lat i zakończyła się w 2019 roku. Rzesza fanów na całym świecie świadczy o jego popularności. Czy popularność serialu jest równoznaczna z ilością wyprodukowanych i sprzedanych gadżetów?


Okazuje się, że tak bo big bang theory gadżety cieszyły się i cieszą nadal wyjątkowym powodzeniem. Tak, jak oczywiście sam serial.

Bawi i uczy

Grupa przyjaciół, młodych naukowców przeżywa wspólnie różne perypetie. Uwielbiają gry wideo, planszówki, seriale. Kiedy do ich świata, trochę nieprzystosowanych naukowców, wkraczają kobiety, a szczególnie jedna – Penny, zaczyna się robić całkiem zabawnie.


W świetnych dialogach bohaterowie przemycają pokaźną dawkę wiedzy choćby z dziedziny fizyki, w filmie gościnnie często pojawiali się znani naukowcy.
Miłośnicy serialu poza jego oglądaniem chcą otaczać się choćby namiastką swoich ulubieńców. Stąd teoria wielkiego podrywu gadżety sprzedają się nawet po ukończeniu emisji serialu.

Uwielbiamy gadżety

Nasze uwielbienie koncentruje się zazwyczaj na jednym z bohaterów oglądanego filmu. Kupujemy więc chętnie wszystko, co przedstawia jego podobiznę. Bluzy, koszulki, czapki. Produkowane na licencji teoria wielkiego podrywu gadżety wykonane są wyjątkowo estetycznie i pomysłowo. Są dobre gatunkowo i solidne.
Fani, otaczając się gadżetami z filmu, który pokochali chcą jakby wejść głębiej w jego świat. Często utożsamiają się ze swoimi bohaterami, darzą ich szczególnymi uczuciami.
I pozostają im wierni przez bardzo długi czas.

Gadżety z serialu Teoria wielkiego podrywu dostępne tutaj.