Gadżety dla fanów

Serial fantasy „Gra o Tron” to zdaniem wielu najlepszy serial w dziejach. Trudno wyjaśnić jego fenomen. Faktem jest, że przez osiem sezonów przyciągał przed ekrany miliony widzów na całym świecie.


W Westeros kilka potężnych rodów walczy o władzę nad Siedmioma Królestwami. By ją zdobyć nie cofną się przed niczym. Intryga, tajemnica, zdrada, miłość i śmierć. Kreacje bohaterów i ich losy są fascynujące.
O stopniu popularności serialu świadczy ogromna ilość gadżetów z nim związanych, dostępnych na licencji, precyzyjnie wykonanych, z dobrych gatunkowo materiałów i wyjątkowo estetycznych.
Prawdziwa gratka dla fanów serialu.

Akcesoria do domu

Gadżety gra o tron kupione do domu wyrażą nasze uwielbienie dla fabuły serialu i przedłużą nasze pozytywne emocje z nim związane.
Dostępne są kubki ceramiczne i szklane z cytatami z serialu, z podobiznami jego głównych bohaterów, z herbami Starków lub Lannisterów. Można kupić fartuchy i rękawice kuchenne, podstawki do jajek, podstawki pod kubki, szklane kufle i kielichy, miseczki ceramiczne i blaszane pojemniki na różne produkty.
Wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla niej i dla niego

Oprócz przedmiotów codziennego użytku dla fanek i fanów przygotowano również koszulki z krótkim rękawem, bluzy z długim rękawem i bluzy z kapturem. Wszystkie ozdobione herbami serialowych rodów, znanymi cytatami lub podobiznami głównych bohaterów.
Spośród gadżetów gry o tron można kupić jeszcze czapki z daszkiem, a nawet biżuterię i wieczne pióra.

Gadżety z serialu Gra o Tron dostępne na Frogles.