Gadżety z serialu Friends czyli niezbędnik każdego fana Przyjaciół.

How you doin? Kto nie zna szóstki przyjaciół z Nowego Jorku i ich szalonych przygód? Mimo że serial Przyjaciele obchodził niedawno 25 rocznicę powstania, wciąż ma grono wiernych fanów a gadżety z serialu Friends cieszą się wielką popularnością.

Każdy fan chciałby kiedyś usiąść na kanapie w kultowej kawiarni Central Perk i posłuchać Phoebe śpiewającej swój hit „Smelly cat”. Dzięki gadżetom z serialu Friends nie trzeba już jechać do Stanów, żeby poczuć serialowy klimat.

Wielbiciele serialu mają swoje ulubione odcinki i cytaty. Dzięki naklejkom na laptop czy telefon oraz magnesom na lodówkę, zawsze można przywołać niezapomniane sceny. Wystarczy nakleić na telefon tekst „We were on a break”, a będzie on przypominał o sercowych kłopotach Rossa i Rachel. Magnes w kształcie indyka będzie ostrzegał, żeby nie iść w ślady Joey’a i nie umieszczać tego ptaka na głowie.

Serialowi przyjaciele spędzali większość czasu w kawiarni pijąc kawę w wielkich kubkach. Nic dziwnego że zielony, duży kubek z logiem Central Perk stanowi obiekt pożądania wszystkich fanów. Poranna kawa smakuje lepiej także w towarzystwie innych bohaterów. Kubek z rysunkiem kanapy przypomni o scenie, kiedy Ross próbował wnieść mebel do swojego mieszkania.

Jeśli ktoś wzorem serialowej Moniki lubi porządek, na pewno przyda mu się kalendarz. Oczywiście nie może w nim zabraknąć cytatów z serialu i charakterystycznych motywów.

Serial Friends gadżety to na prawdę duża kolekcja. Kubki, notesy czy naklejki sprawiają, że szalona szóstka z Manhattanu towarzyszy fanom każdego dnia, a przygody bohaterów można przeżywać na nowo.