Jak zrobiony jest plumbus?

W popularnym niegdyś programie pt. „Jak to jest zrobione?” można było dowiedzieć się, w jaki sposób powstają przeróżne przedmioty i urządzenia, które nas otaczają na co dzień – pralki, radia, umywalki i wiele, wiele innych. No, ale co to jest ten plumbus?

Międzygalaktyczna telewizja

W Rick and Morty gadżetów jest zatrzęsienie, ale nie wszystkie zdają się mieć konkretne przeznaczenie i zastosowanie. Co prawda w jednym z odcinków popularnej na Netflixie kreskówki dowiadujemy się o plumbusie i nawet obserwujemy jak z taśmy produkcyjnej schodzą jego konkretne części, możemy się jedynie domyślać, do czego może służyć i czym może być ten egzotyczny przedmiot.

Bogactwo w różnorodności

Chociaż przeznaczenia plumbusa nie sposób odgadnąć, stał się on elementem tak charakterystycznym serii, że natknąć się można na jego odwzorowanie, na co drugiej stronie poświęconej serialowi. Fani próbują pozyskać z Rick and Morty gadżety, które twórcy podsuwają im w kolejnych odcinkach, a że wyobraźnia reżyserów jest wyjątkowo płodna z pewnością czeka nas jeszcze wysyp dziwaczniejszych i wymyślniejszych rzeczy.

Ogórki, pistolety i inne gadżety

Do tej pory szalony Rick uraczył nas wieloma swymi wynalazkami, które dzielić się mogą na:

  • egzotyczne, jak pistolet portalowy czy statek kosmiczny – obydwa urządzenia wyjątkowo przydatne w kosmicznych wojażach
  • jeszcze bardziej egzotyczne, do których zaliczyć można Pana Miszuka – domowego pomocnika na zawołanie, czy mózgotrzepy – pomysłowe niby-szufladki na wspomnienia.

Ta pula nie jest wyczerpana i spodziewać się należy, że jeszcze niejeden pomysł nas zaskoczy.

Gadżety serialowe Rick i Morty dostępne na Frogles.pl.