Dla kogo buty Adidas Duramo 9

Obuwie przygotowywane przez firmę Adidas to od lat jedne z najlepszych butów sportowych na rynku. Wśród licznych produktów znajdują się buty przeznaczone do uprawiania różnych dyscypliny. Do popularnych modeli możemy zaliczyć również Adidas Duramo 9 – dla kogo przeznaczone są te buty i czym się charakteryzują?

Buty dla miłośników biegania

W Polsce rośnie z roku na rok liczba osób uprawiających bieganie czy to amatorsko czy zawodowo. Model Adidas Duramo 9 został stworzony z myślą o miłośnikach aktywnego spędzania czasu. Proponowane buty sprawdzą się zarówno w trakcie zimowego treningu na bieżni jak i wiosną, latem i jesienią na szlaku. Cholewka butów wykonana została z przewiewnej siateczki, która gwarantuje komfort w tracie biegu. podeszwa zastosowana przez Adidasa to propozycja gwarantująca doskonałą amortyzacje, dlatego nie ma problemu z bieganiem w tych butach po utwardzonej powierzchni. Producent zastosował również wzmocnioną konstrukcję podeszwy zewnętrznej, dzięki czemu buty uzyskały również wysoką trwałość. To wszystko utrzymane jest przy zachowaniu atrakcyjnej, niskiej wagi butów, co dodatkowo wpływa na komfort osób trenujących w tym obuwiu.

Najważniejsze cechy butów Duramo 9

Adidas Duramo 9 to propozycja, która powinna sprawdzić się w trakcie treningu. Najważniejsze cechy proponowanych butów to: 

  • przewiewna siateczkowa cholewka,
  • tekstylna wyściółka
  • zastosowanie sznurowania z profilowaną zakładką na sznurówki
  • waga jedynie 281 g
  • obniżona podeszwa środkowa do  w pięcie 23,5 mm w przedniej części 14 mm.
  • zastosowanie amortyzowanej podeszwy środkowej Cloudfoam i wytrzymalszej podeszwy zewnętrznej Adiwear.

Szukając butów do biegania warto zapoznać się z propozycjami przygotowywanymi przez firmę Adidas. Buty oferowane przez tego producenta od lat znajdują się w czołówce jeśli chodzi o jakość butów sportowych. Producent regularnie wprowadza do sprzedaży nowe buty jak tak jak w przypadku Duramo 9 pojawiają sie udoskonalenia, które mają podnosić komfort użytkowania sprzedawanych butów.