Gadżety z Gry o Tron jako pomysł na tematyczne przyjęcie

Fikcyjny świat powieści George’a Martina i powstałego na ich podstawie serialu zgromadził rzesze fanów. Miłośnicy w każdym wieku chętnie sięgają po przedmioty z kategorii gadżety Gra o Tron.

Wśród tych ostatnich odnaleźć można wiele ciekawych propozycji, które umożliwią zorganizowanie tematycznej imprezy. Jakie akcesoria okażą się dobrym pomysłem na przyjęcie w gronie fanów uniwersum?

Przyjęcie jak w Westeros

Bohaterowie sagi wiele czasu spędzają na ucztowaniu. Poszukując gadżetów, które pozwolą poczuć się jak w ulubionym świecie, warto zwrócić uwagę na:

  • kubki, szklanki i kieliszki
  • pozostałe naczynia i dekoracje
  • gry planszowe i karciane.
    W bogatej ofercie produktów z kategorii akcesoria Gra o Tron bez problemu odnaleźć można kufle wzorowane na serialowych lub zestawy kieliszków z symbolami poszczególnych rodów. Szklanki i kubki, których wzory zmieniają się pod wpływem temperatury napoju również będą doskonałym pomysłem. Fani mogą zakupić również misy i patery na przekąski w serialowym klimacie. Odpowiedni nastrój stworzą dekoracje w pomieszczeniu oraz przedmioty kolekcjonerskie.

Rozrywka dla każdego miłośnika

Oprócz wspólnego oglądania serialu, warto sięgnąć po gry, których fabuła osadzona jest w uniwersum. Odnaleźć tu można zarówno propozycje nawiązujące do przygód bohaterów, jak i popularne tytuły z grafiką z fikcyjnego świata. Akcesoria z tej kategorii będą odpowiednie zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych graczy. Planując takie przyjęcie, warto zaopatrzyć się w T-shirt z serialowym wzorem.

Gadżety z serialu Gra o Tron dostępne w tym miejscu.