Personalizowane kartki świąteczne – hit czy kit?

Wydawać by się mogło, że wysyłanie kartek świątecznych jest passe. Jednak mnóstwo osób udowadnia, iż nie chce rezygnować z tradycji i przynajmniej dwa razy w roku wysyła rodzinie i znajomym kartki świąteczne z najlepszymi życzeniami. Obecnie, bardzo popularne są kartki personalizowane. Czy w takie wzory warto zainwestować? Podpowiedź poniżej. 

Jak wybrać kartki świąteczne dla bliskich?

Wiele osób kartki kupuje na poczcie lub w kiosku. Coraz częściej jednak, ci co wysyłają kartki do rodziny i znajomych starają się, by tego typu życzenia były oprawione w naprawdę oryginalny, niezwykły sposób. Producenci świątecznych kartek wychodząc klientom naprzeciw z roku na rok proponują coraz ciekawsze rozwiązania jak choćby prezentowane tutaj: https://z-milosci.pl/podziekowania-slubne/kartki-swiateczne, które sprawiają, że obdarowane takimi kartkami osoby są naprawdę mile zaskoczone. Tym bardziej, że teraz można stworzyć personalizowane kartki z własnymi życzeniami lub z własnym zdjęciem. Są osoby, które decydują się nawet na stworzenie własnej grafiki lub korzystają z prac swoich dzieci – co także jest niezwykle efektowne. 

Gdzie najlepiej je zamówić?

Warto zamówić tego typu kartki u profesjonalistów. W internecie nie brakuje firm, które oferują swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie. Można tam znaleźć mnóstwo drukarni, których pracownicy zaprojektują kartkę świąteczną zgodnie z życzeniem klienta oraz zaproponują wiele rozwiązań, by był to model naprawdę wysokiej jakości. Jak wybrać kartki świąteczne, by były pamiątką na lata? Warto zdecydować się na wzór ze zdjęciem rodziny, która wysyła tą kartkę oraz na stworzone przez siebie życzenia. Dodatkowo, można wybrać każdy element kartki samodzielnie, co jeszcze bardziej sprawia, iż jest ona dopasowana do konkretnych osób. Wybór koloru, czcionki oraz papieru jest niezwykle istotny. Dobrze jest w tej kwestii także poradzić się fachowców, którzy zaproponują taki model kartki, który będzie doskonałą pamiątką na lata. Szczególnie, gdy wysyła się ją do dawno niewidzianych osób. Wówczas warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Takie kartki świąteczne to wydatek rzędu od około 50 do 12 zł za sztukę.