Narty dla profesjonalistów – muszą być solidne, ale i modne

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swoich umiejętności narciarskich do następnego poziomu, narty eksperckie lub profesjonalne są drogą do zrobienia. Narty eksperckie pomogą ci przejść z poziomu dobrego do świetnego, natomiast narty profesjonalne są przeznaczone dla freeskiera.

Solidne, mocne, trwałe – główne cechy nart

Narty eksperckie jak te tutaj są sztywniejsze i dlatego lepsze do carvingu i precyzyjnych skrętów, podczas gdy narty freeski są znacznie lżejsze i bardziej miękkie i są używane do skakania i wykonywania trików.

Zarówno narty eksperckie, jak i profesjonalne są wystarczająco sztywne, aby używać ich na przygotowanym terenie, jak np. na trasach alpejskich i poza trasami.

Narty eksperckie są również wystarczająco sztywne, aby poradzić sobie z trudnym terenem poza trasą, takim jak drzewa, skały i ośnieżona trawa.

Specyficzne modele nart

Narty dostępne w sklepie DobreNarty są przeznaczone do całodziennej turystyki. Narty zjazdowe, czy skiturowe poradzą sobie ze wszystkim, od miękkiego puchu po twardy śnieg, ale nie są najlepsze w oblodzonych warunkach.

Są one przeznaczone dla średnio zaawansowanych narciarzy, którzy chcą zapuścić się dalej w teren konkretnej góry. Dobra para nart pozwoli Ci na jazdę w różnym terenie, od zaśnieżonych ratraków po twardy, dwutonowy puch. Jeśli masz do odkrycia tylko jedno pasmo górskie, narty to dobry wybór. Jeśli jednak lubisz podróżować i doświadczać różnorodnego terenu, narty dostępne w profesjonalnym sklepie narciarskim pomogą Ci w tym.