Wielkie możliwości dla niewielkich przestrzeni

Nie od dziś wiadomo, że o charakterze wnętrza, jego wydźwięku jako całości, decydują starannie dopasowane szczegóły. W wypadku przestrzeni mieszkalnej te szczegóły to wszelkie dekoracje rozlokowane w jej różnych, często nawet pozornie nieistotnych i niezauważalnych na pierwszy rzut oka, punktach. Odpowiednio dobrane materiały oblekające poduszki dekoracyjne spoczywające na sofie, dywan imitujący owcze runo, czy nawet skrupulatnie wytypowany kolor serwetek spoczywających na kredensie. Wszystkie te elementy mają za zadanie stworzyć jedną, spójną i efektowną całość.

Gdy ogranicza Cię metraż

Elementami, które dodadzą smaku każdemu wnętrzu, są wszelkiego rodzaju dzieła sztuki. Mimo tego, iż nie zawsze dysponujemy odpowiednią liczbą metrów kwadratowych umożliwiającą stworzenie obszernej kolekcji antyków, do dyspozycji pozostaje nam powierzchnia, która bardzo często w planowaniu wystroju bywa pomijana. Ściany naszego M4 mogą z powodzeniem pomóc przemienić z pozoru zwyczajne lokum w galerię sztuki współczesnej. Wystarczy w odpowiednio wybranych miejscach rozlokować malowane ręcznie lub drukowane obrazy na płótnie abstrakcyjne.

Abstrakcja na ścianie

Te niecodzienne ozdoby, jakimi są obrazy na płótnie abstrakcyjne, dostępne w rozmaitych formach i obfitujące bogactwem barw z pewnością pomogą nam ożywić przestrzeń i nadać jej niepowtarzalny charakter. Abstrakcje cieszą się ogromną popularnością właśnie dzięki rozlicznym możliwościom ich interpretacji. Wieszając na ścianie swojego pokoju abstrakcyjny obraz malowany na płótnie, z pewnością tchniesz w swoje mieszkanie nowe życie.