Szampon Zoxin-med

Dbanie o wygląd, i dobrą kondycję ma duży wpływ na własne samopoczucie. Widok w lustrze zadbanej sylwetki każdego wprowadzi w dobry nastrój i podniesie ocenę własnej wartości.

Kosmetyki do włosów
Do pielęgnacji włosów wyprodukowano już mnóstwo kosmetyków. Są szampony, odżywki, lakiery, maseczki, różne żele i pasty modelujące, farby koloryzujące i wiele innych. Wszystkie te kosmetyki sprawiają, że włosy nabierają połysku, lepiej się układają są miękkie i puszyste.

Jednak tradycyjne środki nie wyleczą chorób, takich jak łupież, łupież pstry czy łojotokowe zapalenie skóry głowy, a są to bardzo uciążliwe dolegliwości i trudne do zwalczenia.

Na ratunek skórze głowy
Do walki z łupieżem wybierane są szampony przeciwłupieżowe, lecz te dostępne w drogeriach nie posiadają wystarczająco silnych i skutecznych składników do zlikwidowania przyczyny choroby.  Szampony, które je zawierają, można kupić  tylko i wyłącznie w aptekach.

Składnikami pomagającymi zwalczyć chorobę są albo wyciągi z ziół, albo substancje chemiczne, które niszczą zarodniki grzybów, gdyż to właśnie grzyby umiejscowione na skórze głowy, są przyczyną powstawania łupieżu.

Szampon Zoxin med zawiera substancję, którą jest ketokonazol – środek leczniczy redukujący ilość drożdżaków przyczyniających się do nasilenia dolegliwości, a także ograniczający produkcję sebum i zmniejszający stan zapalny skóry głowy.

Szampon Zoxin-med stosowany codziennie powoduje dużą poprawę kondycji włosów i skóry głowy. Dzięki niemu, komórki grzyba obumierają, skóra głowy przestaje swędzieć, a włosy stają się lśniące i jedwabiste.