Jaki portfel damski wybrać?

Portfel damski to świetny dodatek do każdej damskiej torebki. Powinien być on jednak nie tylko estetycznie wykonany, ale i funkcjonalny. Czasami portfel w wersji maxi wykorzystywany jest jako kopertówka.

Jak wybrać portfel idealny?

Podczas wybierania portfela warto zwrócić uwagę na to z czego jest wykonany oraz na jego rozmiar. Warto stawiać na sprawdzonych producentów, zwłaszcza w przypadku portfeli wykonanych ze skóry naturalnej. Oczywiście portfel powinno się także dopasować do stylu noszącej go kobiety. Inny model sprawdzi się w przypadku nastolatki, a inny wobec kobiety po 50. Warto stawiać na modele ponadczasowe, które sprawdzą się przy każdej okazji. Jednak wcale nie muszą być to portfele czarne czy brązowe.

Ciekawe portfele damskie

Najbardziej klasyczną propozycją są duże portfele damskie z eCarla wykonane ze skóry licowej i zapinane na zatrzask. Są one w stanie pomieścić w zasadzie wszystko – pieniądze, karty kredytowe, wizytówki oraz dokumenty. Dobrej klasy portfel damski musi być wykonany z jakościowej skóry np. cielęcej. Dużą popularnością od lat cieszą się też portfele na suwak.W tym przypadku wybór na rynku jest naprawdę ogromny. Czasami portfel pełni również rolę kopertówki. Taki model musi być odpowiednio duży i ozdobny. W przypadku młodych osób dużą popularnością cieszą się również małe portmonetki. Wprawdzie nie mieszczą one wiele, ale za to można je ze z sobą zabrać w zasadzie wszędzie.