Czy da się bezinwazyjnie poprawić rysy twarzy?

Gdy jest się niezadowolonym z obecnego wyglądu twarzy, niekoniecznie trzeba się decydować na inwazyjne operacje, zmieniające wygląd na zawsze. Można także pomyśleć nad znacznie prostszymi rozwiązaniami, jak regulacja brwi. Odpowiednio dopasowane do kształtu twarzy, stanowią prawdziwą ozdobę.

Gdzie wybrać się na zabieg?

Aby mieć pewność, że po regulacji będziemy się prezentować jak najlepiej, warto wybrać się w sprawdzone miejsce. W internecie można znaleźć wiele opinii o rozmaitych gabinetach oferujących tego typu zabiegi. Dobrze jest zapoznać się z tym, co piszą zadowolone lub niezadowolone klientki.

Regulacja brwi w gabinecie medycyny estetycznej jest przeprowadzana w sterylnie czystych warunkach dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Jakiekolwiek zanieczyszczenia, resztki makijażu i inne – mogą prowadzić do niechcianych podrażnień lub nawet stanów zapalnych. Dlatego też osoby przeprowadzające zabieg bardzo dbają o zachowanie jak najlepszej czystości.

Metody regulacji brwi

Wśród metod regulacji brwi można wskazać najbardziej popularne usuwanie włosków pincetą, depilację woskiem lub popularną w ostatnich latach metodę – wyrywania nitką. 

Pierwsza technika wymaga zachowania sterylnych warunków, bowiem pinceta jest wykorzystywana podczas zabiegów u wielu pań pod rząd. W drugim przypadku – zarówno wosk, jak i papierek lakmusowy są jednorazowego użytku. 

Każda z technik ma swoich zwolenników i antyfanów, jednak ostateczny dobór metody powinien należeć do specjalisty w gabinecie medycyny estetycznej.