O czym trzeba pamiętać wybierając pierścionek zaręczynowy?

Wybór pierścionka zaręczynowego to dla mężczyzny moment trudny i stresujący, w końcu ukochana kobieta będzie nosiła go już na zawsze. O czy trzeba pamiętać, by kupić pierścionek, który spodoba się wybrance?

Charakter i osobowość
Idealny pierścionek zaręczynowy powinien odpowiadać charakterowi wybranki. Trzeba pamiętać, że pierścionki zaręczynowe mają określony styl i aurę, która musi współgrać z noszącą je kobietą.

Pierścionki zaręczynowe z różowego złota (https://sklep.diamor.pl/pierscionki-z-rozowego-zlota) są delikatne, romantyczne i subtelne. Żółte złoto jest idealne dla kobiet ceniących klasyczne rozwiązania. Białe złoto jest nowoczesne i bardzo gustowne.

Wybierając pierścionek zaręczynowy trzeba pamiętać, że nie tylko kolor złota ma znaczenie. Bardzo ważny jest styl pierścionka. Pierścionki zaręczynowe różowe złoto zwrócą uwagę zwolenniczek biżuterii vintage czy nowoczesnych, niebanalnych połączeń. Czarny diament w połączeniu z różowym złotem wygląda gustownie i odważnie.

Pierścionki z białego złota zachwycą minimalistki, które nie lubią wyzywającej, dużej biżuterii. Proste, geometryczne wzory w połączeniu z platyną będą perfekcyjnie pasowały do kobiet nowoczesnych.

Rozmiar pierścionka
Kolejnym elementem, który stwarza wiele problemów jest wybranie prawidłowego rozmiaru pierścionka. Bardzo wygodnym i jednocześnie prostym rozwiązaniem jest udanie się do jubilera z jednym z pierścionków wybranki. Na tej podstawie bez problemu można ustalić, jaki rozmiar pierścionka zaręczynowego należy wybrać.

Bardzo często w salonach jubilerskich istnieje możliwość późniejszego dopasowania pierścionka do potrzebnego rozmiaru.