Obrazy styl prowansalski przeniosą nas do Cannes

Styl prowansalski to sposób na niebanalna aranżacje wnętrza. Meble, jasne i nieco rustykalne sprawdzą się doskonale w kuchni, jadalni oraz w przedpokoju. To dobre rozwiązanie także w kontekście użyteczności. Jeśli jednak pragniemy, by nasz dom nabrał rzeczywiście prowansalskiego stylu, warto zaopatrzyć się w kilka dodatków prosto znad tej śródziemnomorskiej krainy.

Dobre zdjęcia to podstawa

Kolorowe zdjęcia stanowią jeden z fundamentów dekorowania i urządzania wnętrza. W zależności od rodzaju zagospodarowania powierzchni mieszkalnej różnią się umiejscowieniem, wielkością i materiałem. Do wnętrz minimalistycznych pasują widoki metropolii bądź industrialne motywy. Jednak dla uzyskania efektu łagodnej, rodzinnej i przyjaznej Prowansji warto pomyśleć o sporych rozmiarach obrazach na płótnie. Obrazy styl prowansalski najczęściej są wprowadzane w miejsca odpoczynku, lecz także posiadają moc rozładowującą złe emocje. przy okazji podkreślają te dobre. Krajobraz obfitujący w roślinność typową dla Prowansji i odpowiednio skomponowane światło jest odpowiedzią na potrzebę wyciszenia po pełnym zgiełku dniu w pracy, szkole, z dziećmi.

Cannes też ma styl

Jednak pamiętać należy, że Prowansja to nie tylko wiejskie krajobrazy. Na terenie prowincji znajdują się także duże, nowoczesne i kunsztownie zabudowane miasta, takie jak Cannes. Stolica europejskiego filmu to połączenie znakomitej architektury oraz miejskiej roślinności, które tworzą niesamowitą tkankę miejską. Widok białego hotelu nad brzegiem morza to także prowansalski styl.

Obrazy w stylu prowansalskim dostępne na https://www.arttor.pl/pol_m_Obrazy-na-szkle_Styl-wnetrza_Styl-Prowansalski-558.html