gadzety kubki friends

Serial Friends – gadżety

Serial „Friends” był emitowany od 1994 roku, a zakończył się dopiero w 2004. Widzowie mieli więc szanse spędzić z bohaterami sławnego sitcomu ponad 10 lat. Losy szóstki przyjaciół, którzy pracują, zdobywają doświadczenie, pakują się w kłopoty, a także się zakochują niesamowicie przypadł do gustu telewidzom. Może to ze względu na umiejscowienie akcji serialu – samo centrum Nowego Jorku. Serial otrzymał ponad setkę nagród, w tym Złotego Globu, a także ponad setkę rozmaitych nominacji do nagród.

Potęga i sława Przyjaciół

Serial „Friends” stał się wręcz marką, na której aktorzy grający główne role nadal zarabiają. Mimo upływu lat wcale nie trafi on na popularności, oglądają go młode pokolenia, a starsze z utęsknieniem do niego wracają. Można więc śmiało powiedzieć, że jest to ponadczasowe dzieło kinematografii, które początkowo miało być kllku sezonowym serialem komediowym. Okazuje się, że kultowe teksty przyjaciół typu „How you doin?” przetrwały i bawią do dzisiaj.

Friends gadżety

Nie da się ukryć, że Przyjaciele jako marka nadal mają się bardzo dobrze. Często w sieciówkach takich jak Reserved, H&M czy Sinsay często znajdziemy kolekcje, które korespondują ze stylem Friend, lub zwyczajnie mają ich logo na sobie, ich cytaty, a nawet kadry z serialu, czy zdjęcia aktorów.

Najpopularniejsze gadżety z motywem serialu Friends to: bluzy z kapturem, które na środku klatki piersiowej mają umieszczony napis F.R.I.E.N.D.S. Jednak w skład kolekcji wchodzą też materiałowe torby, t-shirty, czapki, case’y na telefon i wiele innych.