wyposażenie domu sklep

Wyposażenie domu, które ożywi każdą ścianę

Białe ściany są bardzo funkcjonalne, ale również nudne. Wybierając rzeczy do domu warto zadbać, by wykończenie ściany było ciekawe i niebanalne, dzięki temu salon nabierze charakteru. Jakie ozdoby na ściany sprawdzą się w każdym salonie?

Rośliny – ożywią każde wnętrze

Wybierając wyposażenie domu warto pamiętać o roślinach, które pasują do każdego mieszkania.

Kwiaty doniczkowe można powiesić na ścianach, dzięki czemu powstaną niebanalne kompozycje. Warto pamiętać, że doniczka jest uzupełnieniem kompozycji. Do wnętrz nowoczesnych świetnie sprawdzą się donice metalowe. Plastikowe, białe lub czarne będą idealnie komponowały się z salonem industrialnym, a gliniane z pokojem dziennym w stylu rustykalnym.

Osoby, które nie są przyzwyczajone do podlewania kwiatów mogą zdecydować się na rośliny sztuczne, które do złudzenia przypominają żywe kwiaty. Dzięki takiemu rozwiązaniu ściana będzie wyglądała gustownie, a kwiaty nie stracą swojego uroku przez długi czas.

Nowoczesne dekoracje

Innym, równie ciekawym pomysłem na nowoczesne wyposażenie domu są dekoracje ścienne.

Metalowe ozdoby, zegary czy obrazy ożywią ścianę i wprowadzą nastrój do mieszkania. Do nowoczesnego salonu idealnie sprawdzi się metalowa dekoracja w kształcie dużych liści monstery czy mapy świata. W salonie w stylu skandynawskim pięknie będzie prezentował się zegar z drewnianego plastra.

Grafiki lub czarno-białe fotografie będą idealnie wyglądały w pokoju dziennym zaaranżowanym w stylu industrialnym. Do salonu nowoczesnego można wykorzystać obraz pop-art lub nowoczesny plakat.

Wyposażenie domu zamówisz online z tego sklepu.