Obrazy na płótnie – pomysł na ciekawy prezent

Często zastanawiamy się jaki sprawić komuś prezent. Okazji ku temu jest całe mnóstwo i jeżeli kogoś dobrze znamy, wiemy co lubi, czym się interesuje i jak ma urządzone mieszkanie, wtedy idealnym i ciekawym prezentem będzie obraz na płótnie. Może być malowany farbą olejną albo akrylową. Dostępne są również obrazy na płótnie, które dzięki nowoczesnej technologii druku mogą być reprodukcją klasycznego dzieła, oryginalną abstrakcją, motywującym napisem lub kolorowym bukietem kwiatów.

Dla miłośników malarstwa klasycznego

Reprodukcje dzieł znanych malarzy od renesansu po początek XX wieku dostępne są w dobrej jakości, różnym rozmiarze, na trwałym materiale z zachowaniem właściwej kolorystyki obrazu. Miłośnicy Van Gogha będą mogli nacieszyć się jego „Słonecznikami”. Reprodukcje obrazów na płótnie artystów dużego formatu jak Rembrandt czy Klimt też można sprezentować. Będzie to prezent nietypowy i dość oryginalny, ale zostanie z pewnością doceniony.

Dla fanów abstrakcji i malarstwa nowoczesnego

Boki obrazów na płótnie są również zadrukowane co sprawia dość ciekawe wrażenie. Na pewno nie potrzebują ramy, chociaż ramę można dołożyć traktując ją jako dodatkowy ozdobny element.
Abstrakcyjne i nowoczesne obrazy na płótnie dostępne są w różnych rozmiarach. Nowoczesna technologia wydruku daje ogromne możliwości. Rozmiar obrazu może być dopasowany do wielkości ściany, a jego kolorystyka też może ulec zmianie. Ta sama kompozycja może być w sepii lub w czarno-białym kolorze. Warto czasami sprezentować komuś coś niesamowitego.

Obrazy drukowane na płótnie dostępna na https://www.arttor.pl/pl/menu/obrazy-na-plotnie-100.html