Harry Potter – akcesoria fanowksie

Postać Harrego Pottera jest powszechnie rozpoznawana w popkulturze, pomimo że seria o młodym czarodzieju zaczęła powstawać ponad 20 lat temu. Zatem nic w tym dziwnego, że akcesoria z Harrym Potterem cieszą się nieustającą popularnością i ciągle pojawiają się nowe.

Akcesoria z Harrego Pottera to nie tylko koszuli, czy kubki, ale również reprodukcje filmowych rekwizytów, a nawet kosmetyki.

Harry Potter akcesoria

Warto pamiętać, że fani tej postaci są w bardzo zróżnicowanym wieku. W związku z tym akcesoria związane z tym uniwersum są niezwykle zróżnicowane. Koszulki związane z Hogwartem można dostać we wszystkich możliwych rozmiarach w modelach damskich, męskich i dziecięcych. Produkowane są nawet fanowskie śpioszki dla noworodków.

Poza odzieżą do gadżetów z Harrym Potterem można śmiało zaliczyć wszelkiego rodzaju naczynia – od standardowych kubków poprzez kufle, szklanki, kieliszki, filiżanki, a także talerze, miski oraz wiele innych. Można znaleźć też szeroki wybór różdżek oraz szat czarodziejów – takich, jak w filmie.

Akcesoria z Harrym Potterem to również elementy wystroju wnętrz (takie jak chociażby ozdobne poduszki lub koce z herbem Hogwartu), ale także artkuły papiernicze oraz niezwykle szeroka gama słodyczy związanych z tą serią.

Zarówno fanom książek, jak i filmów dobrze znane są czekoladowe żaby z kartami największych znanych historii czarodziejów, fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta, pyszny sok dyniowy, czy też legendarne piwo kremowe podawane Pod Trzema Miotłami.