Botki damskie skórzane – stylizacje

Na rynku obuwniczym istnieje ogromne bogactwo dostępnych modeli butów. Różnią się one kolorem, rodzajem materiału, z którego są wykonane oraz zastosowanymi detali wykończenia. Wybór jest przeogromny, co sprawia że każda kobieta znajdzie swój model idealny.

Botki damskie skórzane


Botki damskie to rodzaj bardzo uniwersalnego obuwia. Mogą być one bardzo neutralne i wykonane w kolorach natury lub posiadać liczne zdobienia i bardzo krzykliwy kolor.

Botki damskie skórzane w stylu boho


Styl boho cechuje się zwiewnymi materiałami, które lekko płyną na wietrze. Jest on bliski naturze i wykorzystuje kamienie, rzemienie i koronki. W tego rodzaju stylizacje idealnie wpisują się skórzane botki na słupku w kolorach ziemi.

Botki damskie skórzane a sukienka


Botki pasują do sukienek o różniej długości, lecz zdecydowanie najlepiej prezentują się w zestawieniu z długością midi.

Botki damskie skórzane – kurtka czy płaszczyk


Botki są bardzo uniwersalnym obuwiem. Pasują do stylizacji eleganckich, jak i bardziej sportowych. Kurtkami idealnie komponującymi się z neutralnymi botkami są parki. W przypadku obuwia zdobionego ćwiekami warto wybierać ramoneski, natomiast botki na słupku można z powodzeniem zestawiać z dopasowanymi do kształtów sylwetki płaszczykami.

Botki damskie skórzane w stylu sportowym


Połączenie stylu klastycznego ze sportowym jest bardzo nowoczesne i wpisuje się w aktualne trendy modowe. W tym wypadku warto wybierać jednak nieco bardziej stonowane fasony butów.