Botki damskie tanie

Botki damskie na kilka sposobów

Jesień daje już o sobie znać w pełni. Chłodniejsze dni i deszczowe wieczory to znaki, że czas na transformację codziennej garderoby. Przyszła pora na założenie płaszczyka oraz zamianę letniego obuwia na jesienne botki. Listopadowa plucha nie musi być straszna, gdy przejdziemy przez nią modnie i z klasą. Zakup nowych butów to nie tylko świetny sposób na poprawienie sobie humoru, ale także dobra inwestycja w swój wizerunek.

Obcas w botkach

Botki damskie to ten rodzaj obuwia, który kobiety kochają najbardziej, zwłaszcza podczas jesiennej niepogody. W zależności od gustu można pokusić się o zakup najróżniejszych modeli. Ważnym podziałem jest ten, który kategoryzuje botki na płaskie oraz te na obcasie. Najprostsze modele, jednokolorowe, bez dodatkowych aplikacji będą pasowały do każdej stylizacji, do tego to chyba ich najwygodniejsze oblicze. Ale nawet botki na wysokim obcasie mogą być komfortowe, ponieważ gruby i stabilny obcas, czasem uzupełniony platformą pozwoli na swobodę ruchu. Dlatego wybierając botki wcale nie trzeba bać się podwyższenia, tylko przymierzyć, czy będzie ono odpowiadać.

Niech będzie ciekawie

Aby botki damskie nie były zbyt nudnym dodatkiem do stylizacji, wymagających podrasowania, dobrze jest sięgnąć po modele z wymyślnymi ozdobami. Subtelnym akcesorium są na przykład frędzelki przymocowane do końcówki zamka. Mocniejszym rozwiązaniem o rockowej naturze są srebrne ćwieki, dodające pazura stylizacjom. Natomiast łagodniejszym, a równie wyraźnie zwracającymi na siebie uwagę elementami są cyrkonie.