Specjalnie zaprojektowane otwornice symbolem jakości produktów marki Milwaukee

Otwornica jest okrągłym, otwartym lub zamkniętym, ząbkowanym ostrzem wykonanym ze stali. Jest obsługiwana za pomocą zwykłej wkrętarki elektrycznej, wiertarki lub innego narzędzia mającego możliwość wymiany końcówek i jest szeroko wykorzystywana do generowania otworów w różnych materiałach budowlanych. Wśród asortymentu tych narzędzi na uwagę zasługują otwornice renomowanej firmy Milwaukee.

Asortyment otwornic firmy Milwaukee

W ofercie firmy można znaleźć otwornice Milwaukee, w których zastosowano technologię Rip Guard, co pozwoliło na stworzenie najmocniejszego kształtu zęba w branży. Tego rodzaju otwornice marki Milwaukee zostały zaopatrzone w ograniczoną dożywotnią gwarancję na złamanie zęba. Za krawędzią każdego zęba dodano większą ilości stali w celu zwiększenia jego wytrzymałości.

Gwarancja na pęknięcie zęba Rip Guard jest pierwszą tego typu gwarancją w branży otwornic. Wytrzymałość zębów otwornic Milwaukee została jeszcze podwyższona, dzięki dodaniu 8% kobaltu, co wydłuża żywotność zębów i zwiększa produktywność otwornicy na placu budowy oraz utrzymuje wysoką jakość wierconych otworów. 

Przykładem tego typu produktu może być Milwaukee otwornica bimetal, którą można tworzyć otwory w stali nierdzewnej i kwasoodpornej, metalach nieżelaznych, aluminium, żeliwie, drewnie PCV i w materiałach wielowarstwowych.

Ta otwornica Milwaukee jest wysokowydajnym, bimetalowym, kobaltowym narzędziem, którego technologia wykonania krawędzi tnącej zabezpiecza uzyskanie maksymalnej żywotności, a zaprojektowane poprzeczne szczeliny ułatwiają usuwanie i wypychanie rdzenia. 

Elementy konkretnej otwornicy

Zęby otwornicy zostały wykonane z wysokiej jakości stali, która zawiera 8% kobaltu, dzięki czemu długo utrzymują twardość podczas cięcia, nawet w wysokich temperaturach. Tego typu otwornica Milwaukee może być stosowana do obróbki twardych materiałów, takich jak na przykład stal nierdzewna i kwasoodporna.

Należy nadmienić, że otwornice Milwaukee https://bezprzewodu.pl/otwornice_milwaukee są idealnym narzędziem do wykonywania okrągłych otworów pod gniazdka lub rury. Aby pomóc rzemieślnikom w efektywnym wykonywaniu ich zadań, marka Milwaukee oferuje otwornice dostępne w zestawach lub pojedynczo. Są one specjalnie zaprojektowane, aby spełnić najbardziej wymagające potrzeby w branży hydraulicznej, obróbki metali i materiałów kompozytowych. Zapewniają czyste, precyzyjne i spójne otwory w drewnie, plastiku, płytach gipsowo-kartonowych i stali nierdzewnej.