bielizna ślubna

Najlepszy przewodnik po bieliźnie ślubne

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś do noszenia w dniu ślubu, czy czegoś, co można nosić na co dzień, bielizna ślubna jest idealną opcją. W końcu jaki jest sens w dniu ślubu, kiedy będziesz nosić ten sam strój każdego dnia? Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej bielizny ślubnej, jest tak wiele czynników do rozważenia. Od materiału i projektu po kształt i krój, oto wszystko, co musisz wiedzieć o znalezieniu idealnego stanika i majtek na swój wielki dzień.

Czym jest bielizna ślubna?

Bielizna ślubna to bielizna zaprojektowana tak, aby pasowała na pannę młodą tylko w dniu jej ślubu. Różni się ona od codziennej bielizny, którą panna młoda może nosić w innych porach roku. Ogólnie rzecz biorąc, bielizna ślubna będzie miała w centrum uwagi pannę młodą i jej suknię, z kilkoma innymi akcentami, takimi jak wstążka lub kokarda, dodanymi do projektu

Materiały i kolory bielizny ślubnej

Bielizna ślubna jest często wykonana z prześwitujących tkanin, takich jak satyna, jedwab lub koronka. Poza tym, że są one ładne, są również wygodne do noszenia. Podczas gdy można znaleźć bieliznę w prawie każdym kolorze, ślub jest zazwyczaj skupiony wokół kolorów i odcieni bieli. Wybierając kolory bielizny ślubnej, dopasuj je do koloru swojej sukni. Kolory te pomogą Ci również znaleźć dodatki do bielizny ślubnej. Rozważ dołączenie koronkowych, dżetowych lub cekinowych zdobień do swojej bielizny lub ozdób ją kwiatami, piórami i koronkami.

Gdzie kupić bieliznę na ślub?

bielizna ślubna

Znalezienie sklepu z bielizną odpowiednią do ślubu jest często najłatwiejszym sposobem na zakup wymarzonej bielizny ślubnej. Wiele sklepów z bielizną oferuje rzeczy specyficzne dla ślubu, lub mogą one mieć rzeczy odpowiednie do ślubu przez konkretną markę. Niektóre sklepy będą miały sekcję ślubną, która jest przeznaczona do dopasowania potrzeb panny młodej. Możesz również zapytać swój salon ślubny, czy mają jakieś zalecenia.