Hanako

Losy Hanako (anime)

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że zdecydowana większość z nas chętnie ogląda filmy i seriale. Oglądane produkcje są bardzo różne, ale za każdym razem zależy na tym samym. Liczy się wyłącznie znalezienie czegoś wyjątkowego. Czegoś, co sprawi, że ciężko będzie się oderwać od ekranu. O czymś takim będzie też ten tekst. Krótko mówiąc, pora skoncentrować się na losach Hanako (anime).

Czego można się spodziewać?

Wiele osób może zastanawiać się nad tym, dlaczego warto śledzić losy Hanako. W tej kwestii nie ma jednej odpowiedzi, aczkolwiek nie ulega wątpliwości, że mowa o szkolnej komedii z elementami romansu. Co więcej, nie jest to jednak taka zwykła komedia, bo jaka opowieść koncentruje się wokół duchów i zjaw? Można odnieść wrażenie, że jest to historia, w przypadku której każda osoba może znaleźć coś dla siebie.

Duch ze szkolnej toalety

Gdyby komuś wciąż było mało wrażeń, warto wiedzieć, że Hanako (anime) to historia o duchu ze szkolnej toalety. Dobrze też zdawać sobie sprawę z tego, że jest to shōnen-manga, czyli manga przeznaczona głównie dla chłopaków. Manga została zilustrowana i napisana przez jedną osobę – była to Iro Aida. Seria publikowana jest od 2014 roku, co jest najlepszym dowodem na to, że można mówić o ogromnym zainteresowaniu. Jeśli chodzi o popularność, to warto także zahaczyć o 2020 rok. Był to rok, w którym przedstawiana historia zawitała do Polski! Ogromna w tym zasługa Studia JG. Dla niezorientowanych – to polskie wydawnictwo, które specjalizuje się w japońskich komiksach i mangowej twórczości polskich rysowników. Za tłumaczenie odpowiadała Justyna Harasimiuk, a zakupić mangę możesz w sklepie pixel-shop.pl.