broszki srebrne

Srebrna broszka – subtelna elegancja

Przez wiele lat broszki nie można było zobaczyć w naszych codziennych stylizacjach. Czasami występowała w zestawach na specjalne okazje. Od pewnego jednak czasu zaczynamy coraz chętniej wracać do tego eleganckiego elementu biżuterii. Jak i kiedy nosić broszkę?

Do czego założyć broszkę?

Elegancka marynarka, letnia sukienka, golf, czy sweter zimowy – do każdej z tych stylizacji srebrna broszka będzie pasowała i wyglądała elegancko. W stylizacjach jednokolorowych wygląda elegancko i podkreśla niecodzienny charakter stylizacji. Nadaje jej klasy i uroku.

Delikatne, niewielkie broszki srebrne możemy nosić na co dzień i podkreślić nimi każdą stylizację. Warto jednak pamiętać, że do grubego swetra, golfu, czy dużego szala warto postawić na większą, bardziej okazałą broszkę.

Drobne broszki, zdobione subtelnymi kamieniami zakładamy do delikatniejszych kreacji. Letnia sukienka wymaga srebrnej broszki, która jest subtelna i filigranowa. Jednolity sweter będzie wyglądał ciekawie z broszką zdobioną kamieniami. Cyrkonie czy kamienie Swarovskiego będą wyglądały szykownie.

Czego nie lubią broszki?

Srebrne broszki nie lubią tłoku. Warto uzupełnić nimi stylizację monochromatyczne, stonowane. W takiej sytuacji broszka od Anka Biżuteria będzie podkreślała strój. Przypięta do wzorzystych ubrań zniknie. Przestanie być widoczna i starci swój urok.

Zakładając srebrną broszkę należy unikać innych dodatków. Kolczyki, czy długi wisior nie będą pasowały do broszki. Broszki nie są towarzyskie i stanowczo lepiej czują się w samotności. Jest to biżuteria, która w samotności podkreśla stylizację.