Obrazy do domu – pomysł na prezent

Wiele osób lubi kupować prezenty do domu dla osób, które niedawno się przeprowadzały. Standardowym rozwiązaniem są kwiaty czy szklanki, ale artystyczne dusze mogą pójść w kierunku obrazów. Obrazy do domu – pomysł na prezent. Co wybrać, by każda obdarowywana przez nas osoba była zadowolona?

Obrazy do domu – obraz pasujący do wnętrza


Najlepiej będzie wybrać obraz, który będzie pasował do wnętrza gospodarza – mając na myśli konkretną ścianę, pod kolor mebli bądź pasujący do innych obrazów lub plakatów, które są powieszone w pomieszczeniu, pasujący do charakteru pomieszczenia (np. pokój dziecięcy).

Sprawa nieco się komplikuje, gdy nigdy nie byliśmy w domu osoby, którą chcemy obdarować. Wtedy można, po prostu, zapytać o styl urządzenia mieszkania bądź poprosić o zdjęcie. Z obrazem można nie trafić, więc warto upewnić się, że będzie pasował.

Obraz pasujący do gospodarza


Osoba, której chcemy podarować obraz, to zwykle członek naszej rodziny lub znajomy. Mamy więc ogólne pojęcie o stylu tej osoby – wiem, czy np. uwielbia minimalizm i spodobałby się jej prosty obraz, czy ma duszę artysty i będzie podziwiać artystyczne zawijasy. Należy wziąć to pod uwagę.

Osoba obdarowywana może mieć swoje ulubione miejsce na świecie, np. Paryż czy Malediwy. Możemy wtedy podarować jej obraz pasujący do tego miejsca czy przedstawiający widok. Będzie to bardzo miłe i przemyślane, gdyż prezent będzie niejako spersonalizowany. Widoki to bezpieczna opcja – kto nie chciałby, od czasu do czasu, spojrzeć na ukochane miejsce po ciężkim dniu?

Obrazy do domu dostępne na https://www.arttor.pl/