xiaomi

Xiaomi: marka, która spełnia wymagania współczesnego rynku

Za telefon Xiaomi zapłacimy nie więcej niż 1500 złotych, co czyni tego producenta idealnym wyborem dla kogoś, kto chce się przesiąść z podstawowego smartfona na „coś lepszego”. Z wielkimi obietnicami firma wiąże wielką odpowiedzialność. Firma zaczęła podbijać kolejne rynki całym świecie jako dostawca produktów elektronicznych. Kupując sprzęt Xiaomi mamy pewność, że będzie to produkt dostosowany do naszych standardów i nie będzie jedynie na rynek azjatycki. Xiaomi dobrze wie jak zaspokoić potrzeby konsumentów. Jak dokonuje tego w praktyce?

Xiaomi to lider w sprzedaży smartfonów

Xiaomi w ciągu zaledwie kilku lat stało się czwartym największym sprzedawcą smartfonów na świecie i liderem mobilnej rewolucji w Chinach. Co sprawia, że urządzenia Xiaomi są tak popularne? Praktyczność, wydajność i design – każdego z nas interesują nas wszystkie trzy. Producent skupia się na rozwoju technologii, które dostępne są w najdroższych propozycjach od Apple, Sony czy Google. Teraz każdy może cieszyć się dobrymi parametrami, w tym 64 GB pamięci wbudowanej oraz aparatem 4K.

Ceny są również zaskakująco niskie: smartfony zaczynają się od 400 złotych, podczas gdy inni producenci za swoje high-endowe gadżety o podobnej specyfikacji żądają nawet 2500 złotych.

Nowość od Xiaomi: bezprzewodowe odkurzacze

xiaomi

Xiaomi w swojej ofercie posiada lekkie odkurzacze-roboty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wyposażone są w najnowsze technologie do wygodnego sprzątania. Posiadają laserowy system nawigacji, który pozwala na sprzątanie nawet w ciemności.

Czułe czujniki pomagają odkurzaczom uniknąć uderzania w meble i ściany. Główna szczotka ma trzy różne tryby prędkości, dzięki czemu można przeprowadzić nawet najbardziej delikatne i wymagające sprzątanie. Odkurzaczem można samodzielnie sterować niczym robotem za pomocą swojego telefonu. Cały proces można wstrzymać w trakcie sprzątania w dowolnym momencie lub przeprowadzić go, gdy jesteś w domu lub w pracy.

Gdzie się w to wszystko zaopatrzyć? Sfera XIAOMI na sferis.pl jest miejscem, gdzie znajdziemy zarówno smartfony, jak i innowacyjne odkurzacze, które będą za nas sprzątały dom każdego dnia.