czapka cyberpunk

Idealny prezent dla graczy

Przychodzi w roku taki czas, że trzeba kogoś obdarować. Najlepiej, by prezent idealnie trafił w gust obdarowanego. Jeśli chodzi o graczy, kupno odpowiedniego podarunku, wbrew pozorom, może wcale nie być takie proste.

Sprzęt na prezent dla gracza

Najprościej iść do sklepu i kupić pada, bądź pokrowiec na konsolę. Każda sieciówka ma w swoim asortymencie pełno takich przedmiotów. A jeśli akurat nie posiada, to można kupić kartę podarunkową. Gracz kupi sobie cyfrowo tytuł, jaki będzie chciał. Należy być jednak ostrożnym, by osobie posiadającej Playstation nie kupić doładowania do Nintendo.

Inne pomysły na preznet

Inną propozycją może być kupno tzw guide’a. Jest to nic innego jak książka opisująca najlepsze przejście danej gry, zawierająca również ciekawostki jak i informacje o tajemnicach zawartych w grze. Niestety większość z nich nie posiada polskiego tłumaczenia i jest dostępna tylko po angielsku.

Dla kogoś, kto posiada niezagospodarowaną przestrzeń w swoim domu strzałem w dziesiątkę może być podarowanie figurki z ulubionej gry. Może to być idealna opcja również dla osoby obdarowywającej. Zdarza się, że osoba obdarowana dzięki takiemu prezentowi zaczyna budować kolekcję, pięknie prezentującą się na półce. Dzięki takiemu obrotowi sprawy, prezenty staną się łatwiejsze i będą stanowiły uzupełnianie kolekcji.

Idąc tropem figurek i niezagospodarowanej przestrzeni, można sprawić komuś puzzle. Wielka mapa ze świata gry, czy ukochani bohaterowie będą pięknie przyozdabiać ściany. A i radość podwójna, gdyż najpierw te puzzle trzeba ułożyć, które dopiero po pewnym czasie cieszą oko na ścianie.

Można również pójść w bardziej praktyczną stronę i nie zaśmiecać mieszkań gadżetami gamingowymi, które poza staniem i zbieraniem kurzu nic nie robią. Ktoś, kto w domu ma niezbyt wiele naczyń będzie zadowolony z otrzymania gamingowego kubka, czy podkładek pod piwo z motywami z ulubionej gry.

Zawsze można też sprawić coś bliższego ciału. Wiele osób ucieszy się z koszulki, czy czapeczki z pikachu. Jeżeli jednak nie ma się pewności, co do rozmiaru gracza, zawsze można sprawić mu zegarek, czy wisiorek.

Gadżetów dla graczy jest pełno, choć niekoniecznie w sklepach stacjonarnych. Niestety prędzej wymarzony prezent dla gamera kupi się w internecie, co wiąże się z czasem oczekiwania na dostawę. Zawsze należy pamiętać, by upewnić się, że prezent dotyczy ulubionej gry, czy konsoli. Bowiem taki pad od playstation podłączymy do komputera, ale do XBOXA, czy konsoli Nintendo już nie.