materac dmuchany

Jak wybrać odpowiedni materac dmuchany?

Materace już dawno przestały kojarzyć się wyłącznie z wypoczynkiem nad wodą. Materace dmuchane są obecnie doskonałym dodatkowym miejscem do spania i mogą zastąpić nieporęczne łóżeczka dziecięce.

Kryteria wyboru dmuchanego materaca

Aby wybrać odpowiedni materac dmuchany, musisz znać wady i zalety różnych typów. Należy również dać pierwszeństwo do popularnych marek, które już ugruntowały się na rynku. Oferta jest bardzo zróżnicowana, w zależności od kryteriów wyboru:

  • materace dmuchane jedno-, półtorakomorowe i duże dwuosobowe,
  • wyłącznie jako miejsce do spania lub wszechstronne (do spania, pływania lub po prostu jako mebel)
  • wykonane z PVC lub polietylenu
  • z gładkiej gumy lub z powłoką flokowaną
  • w jednym kawałku lub w częściach,
  • z lub bez automatycznej pompy elektrycznej, z lub bez pompy nożnej i tak dalej.

Najlepsi producenci materaców powietrznych

dmuchany materac

Przy wyborze dobrego materaca, który będzie służył przez długi czas, dużą rolę odgrywa producent. Najbardziej popularne są materace powietrzne Intex i Bestway, które znajdują się w bardzo przystępnej kategorii cenowej. Bestway produkuje nadmuchiwane produkty od 25 lat, podczas gdy Intex jest znany na całym świecie od ponad 4 dekad.

Obie firmy mają swoje siedziby w USA, posiadają ośrodki badawczo-rozwojowe na całym świecie, a swoje produkty wytwarzają w Chinach. Jednocześnie nie ma powodów do narzekań na jakość, ponieważ w całym cyklu produkcyjnym towary są sprawdzane pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami, ponieważ od tego wskaźnika zależy zdrowie i życie ludzi. Materace dmuchane Intex i Bestway produkowane są przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości i ściśle bezpiecznych materiałów.